GRA MIEJSKA „Stany Zjednoczone Katowic”

Najbardziej amerykańska gra miejska w historii Katowic już 22 października rozegra się na ulicach stolicy Górnego Śląska! A to wszystko aby wspólnie świętować 10 lat działalności American Corner Katowice!

Zapisz drużynę już dziś, zwiedź z nami różnorodne Zjednoczone Stany Katowic. W czasie gry poznasz wyjątkowe ciekawostki o USA i powalczysz o nagrody!

Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w takim wydarzeniu, koniecznie musisz to nadrobić! Na zapisane drużyny czekać będzie 8 zadań rozmieszczonych na terenie centrum miasta. Zadania prezentować będą postacie nawiązujące do słynnych symboli Stanów Zjednoczonych, związków USA z Polską i oczywiście z samymi Katowicami. Jedyne czego potrzebujemy to Twojego zgłoszenia do gry! OK, partner? 

CZAS I MIEJSCE

22 października 2022 r., już od godziny 10.30 będziemy czekać na Was w American Corner przy ul. Bankowej 14 z pakietami startowymi! Gra wystartuje o 11.00, a zakończy się chwilę po 14.00.

JAK DOŁĄCZYĆ DO GRY?

Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy prowadzimy mailowo. Aby zapisać drużynę wystarczy wysłać wiadomość e-mail z danymi drużyny (imiona, nazwiska, wiek uczestników + jeden e-mail i telefon kontaktowy) na adres:

zapisy@exploring.pl

Koniecznie sprawdź wcześniej w regulaminie, co powinieneś zawrzeć w zapisie drużyny! Regulamin do przeczytania i/lub pobrania poniżej.

Szukamy drużyn od 2 do 5 osób – w każdej drużynie przynajmniej jedna osoba musi być pełnoletnia!

Zadania w grze są odpowiednie do wykonania dla dzieci powyżej 8 roku życia!

REGULAMIN DO POBRANIA