MOOC Camp: English for Media Literacy for Educators

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Warszawskie Centrum Edukacji i Innowacji Społecznych i Szkoleń (WCIES) oraz Regional English Language Office w Tallinie zapraszają nauczycieli języka angielskiego oraz nauczycieli uczących różnych przedmiotów w oddziałach dwujęzycznych z językiem angielskim z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii do udziału w metodycznym kursie zdalnym MOOC Camp: English for Media Literacy for Educators.

Celem szkolenia jest połączenie teorii i praktyki, pokazanie sposobów efektywnego uczenia umiejętności krytycznego myślenia i świadomego korzystania z mediów. Podczas siedmiu cotygodniowych sesji online przy wsparciu moderatorki Marie Katherine van Romburgh, uczestnicy będą mieli okazję poznać i testować nowe narzędzia edukacyjne gotowe do wykorzystania w klasie. Wartością dodaną jest możliwość wspólnego uczenia się i dzielenia doświadczeniem z nauczycielami z innych krajów.  

Program MOOC potrwa 13 tygodni i rozpocznie się 24 września a zakończy 18 grudnia 2022 r. Na zakończenie programu uczestnicy otrzymają certyfikaty. 

Termin składania wniosków: 14 września 2022 r. 

Szkolenie jest bezpłatne.

Więcej szczegółów o programie i zasady ubiegania się o przyjęcie tutaj .

Pobierz dokument APLIKACJA_MOOC Camp Media Literacy: